DogNTag akční nabídka pro obchodníky

19. 11. 2014

V minulém týdnu jsem nelenili a připravili překvapení pro pár desítek obchodníků s chovatelskými potřebami.

Za prvé jsme z téměř nekonečného seznamu chovatelských potřeb a zverimexů pečlivě vybrali 30 obchůdků, kterým jsme v pátek odeslali každému po jednom vzorku DogNTagu. Zásilku jsme navíc doplnili o průvodní dopis a informační text, kde popisujeme, oč vlastně běží a jak to celé funguje.

Součástí balíčku byla i naše druhá novinka a to svazek slevových letáčků DogNTag s unikátním slevovým a provizním kódem! Po zadání slevového kódu na našem webu DogNTag.com se odečte z původní ceny sleva celých 60 Kč. Výhodné to ale není jen pro zákazníka, protože i obchodník, který tento letáček zákazníkovi poskytl od nás dostane provizi! Obchodník tak nemusí mít žádný DogNTag na skladě, ani se nemusí starat o prodej a bude od nás neustále odměňován.

V tomto kole jsme se zaměřili převážně na Prahu a Středočeský kraj, ale do budoucna plánujeme s podobnou akcí zavítat i mezi další, vzdálenější části naší republiky. Pokud bude (a předpokládáme, že bude) o slevové letáčky na DogNTagy zájem, můžete se již brzy těšit na reálné DogNTagy v dalších prodejnách.

Jste obchodník s chovatelskými potřebami, ale žádný balíček Vám od nás nedorazil? Rádi byste si náš produkt osahali a nebo ho rovnou začali prodávat i ve svém obchodě? V tomto případě nás neváhejte kontaktovat na e-mail obchod@dogntag.com!