DogNTag slaví umístění na NFC Forum

29. 09. 2014

Rozhodli jsme se, že by si DogNTag zasloužil umístit na nějaké oficiální webové stránce, aby bylo jasné, že se jedná o výrobek opravdu kvalitní.

Jelikož se DogNTag od běžných psích známek odlišuje především tím, že k zobrazení důležitých informací o pejskovi využívá moderní technologie, a to zejména bezkontaktní** Near Field Communication** (NFC), nechali jsme DogNTag zaregistrovat na stránkách neziskové organizace NFC Forum. A jsme na to velmi hrdí!

NFC Forum bylo vytvořeno s cílem prosazovat využívání technologie Near Field Communication. Zabývá se vývojem specifikací, zajištěním interoperability mezi zařízeními a službami, a vzděláváním veřejnosti o možnostech NFC. Organizace vznikla v roce 2004, nyní má celkem 190 členů. Patří mezi ně výrobci čipů, vývojáři aplikací, instituce poskytující finanční služby, a další subjekty pracují společně, aby podporovaly využívání technologií NFC v oblasti spotřební elektroniky, mobilních zařízeních, PC, a další. NFC Forum specifikovalo různé standardy a normy, které v důsledku vymezily co to vlastně NFC je a na jakých principech funguje. Nebýt NFC Forum, nebylo by NFC.

Odkaz na DogNTag na stránkách NFC Forum: http://nfc-forum.org/nfc-products/dogntag/