Grand Prix Bratislava 2014

06. 10. 2014

Dne 2.8.2014 vyrazili členové týmu DogNTag na 11. ročník mezinárodních chrtích závodů Grand Prix Bratislava 2014. Závody se konaly v Bratislavě na dostihové dráze Petržalka. Celkem závodilo 125 chrtů z 9 krajin Evropy.

Náš tým dorazil do Bratislavy plný očekávání. Počasí vyšlo, celý den pražilo slunce a na obloze nebyl ani mráček. Před začátkem závodu jsme navlékli firemní trička, připravili informačně-prodejní stánek s nabídkou DogNTagů a čekali na odstartování soutěže. Majitelé pejsků se u našeho stánku zastavovali celkem často a my byli rádi, že jim toho o DogNTagu můžeme říct co nejvíce.

Po oficiálním začátku závodů v 8:00 se publiku postupně představili všichni soutěžící, vyjmenovali se kategorie, ve kterých se bude závodit a pořadatelé popřáli všem hodně štěstí. Celkem se soutěžilo v několika různých kategoriích rozdělených podle typu běhu, ale i typu plemen. Závody trvaly až do 18:00, kdy byli vyhlášeni vítězové, kteří od nás dostali DogNTag zdarma.

Náš dojem z akce byl velmi pozitivní, chrty jsme si zamilovali a rozhodli jsme se, že je budeme svou přítomností na podobných soutěžích podpořovat i nadále.