Křešínský pohár

06. 10. 2014

V červenci letošního roku jsme se rozhodli využít pozvánky na závody chrtů, které se měly konat 27.7.2014 v Křešíně u Hořovic. Nikdy předtím jsme na chrtích závodech nebyli, takže jsme byli plní očekávání.

Abychom pořadatele podpořili v jejich organizaci, přispěli jsme finančním sponzorským darem a do soutěže jsme věnovali DogNTagy pro vítěze.

Na místo jsme dorazili brzy ráno, postavili jsme si stánek, kde jsme poskytovali informace o DogNTagu a zároveň je nabízeli k prodeji za zvýhodněnou cenu 350 Kč. Slunce krásně hřálo, vše bylo připravené, a tak mohla soutěž začít dle plánu v 9:00. Celkem se účastnilo asi 50 pejsků, připravené byly různé kategorie. První běh nesl název "Běh za kůží", kdy chrti běželií za imitací zvěře, v této disciplíně byl podstatný čas. Každý chrt mohl běžet 2x, započítal se mu lepší čas z obou běhů. Následovalo několik dalších disciplín, každá zaměřená a stavěná trochu jinak než předchozí. Den plynul, lidé se zajímali o DogNTagy, my jsme jim odpovídali na jejich dotazy a seznamovali je s celkovou podstatou naší chytré psí známky.

Po skončení závodu v 16:00 jsme si popovídali s organizátory i majiteli soutěžících psů, složili stánek a spokojení vyrazili zpět do Prahy.