Velká cenová revoluce nastává!

12. 11. 2014

Protože jsme lidumilové a také proto, že se blíží Vánoce, rozhodli jsme se, že Vám a Vašim mazlíčkům uděláme radost. Chvíli jsme přemýšleli, co by Vám mohlo vykouzlit úsměv na tváři a pak jsme na to přišli... zlevnili jsme DogNTag o celých 30% z původní částky!


Nyní nabízíme chytrou psí známku DogNTag za zvýhodněnou cenu 389 Kč. Haf!

Vánoce jsou tradičně časem, který vrcholí štědrovečerní hostinou spojenou s předáváním dárečků našim nejbližším. Naši nejbližší však nemusí být nutně pouze lidé, vždyť kdo jiný než náš pes nám dělá celý rok společnost v pohodě i nepohodě? Kdo na nás čeká, když jsme celý den v práci a kdo jiný se může zbláznit radostí, když z práce konečně dorazíme domů? A že občas nakousne starou bačkoru? Co to je oproti tomu všemu, co nám náš pes dává! Naši psi nás nezištně milují, rozkrájeli by se pro nás, šli by s náma až na konec světa, tedy ovšem kdyby takové místo existovalo.

Občas se může stát, že se nám náš milovaný pes zatoulá a nemůže najít cestu zpátky domů. Často ale může najít cestu k jiným lidem, kteří ho najdou zatoulaného někde na ulici. Tito lidé by pejskovi rádi pomohli, ale neví jak, protože neznají Vás - jeho pravého majitele, a pejsek nemá na obojku žádnou známku s kontaktem. Vy jste mezitím doma smutní a zoufáte si, že už svého psího přítele nikdy neuvidíte. Přemýšlíte, co by mohlo situaci pomoci a litujete, že jste pejskovi na obojek nepřipli žádný kontakt na Vás. A nebo ještě hůř - pejsek má známku, ale číslo, které na ní je vyražené již dávno nepoužíváte.

Bohužel i takové situace se stávají a vhodnou obranou proti tomu, abyste nedopadli jako nešťastní bývalí majitelé, je pejska řádně označit. Jednou z nejlepších možností označení je právě chytrá psí známka DogNTag.


Obdarujte i Vy svého psího přítele DogNTagem, známka mu bude skvěle slušet a Vy budete mít větší klid v duši.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na adrese info@dogntag.com!